Jakub HońkoLaureat wielu konkursów historycznych.
Jestem Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego oraz Małopolskiego Konkursu „Wielcy Polacy – Wybitni Generałowie” – Jakub Hońdo – Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowie
Wojciech KrawczykMistrz w brydżu sportowym.
Jestem Mistrzem Polski Młodzieży w Brydżu Sportowym – Wojciech Krawczyk – Gimnazjum nr 11 w Tarnowie.
Maciej SadyTwórca projektu CAS /Compact Aerial Spy/
Twórca projektu CAS /Compact Aerial Spy/ urządzenie niezastąpione w sytuacjach awaryjnych – Maciej Sady – Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie.
Borys KucaIndeks Uniwersytetu Yale w USA
Uzyskałem Indeks Uniwersytetu Yale w USA – Borys Kuca – II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
Justyna WalaśMiędzynarodowe sukcesy w boksie.
Mam na swoim koncie międzynarodowe sukcesy w boksie – Złoty Medal Mistrzostw Świata Juniorek – Justyna Walaś – XVI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
Alicja KulaMistrzyni w jeździe konnej.
Jestem Wicemistrzynią i Mistrzynią Polski w w jeździe konnej w stylu western – Alicja Kula – III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie.

Michalina Kasprzyk za zdobycie tytułu Laureata w konkursach tematycznych oraz za szczególne osiągnięcia w Turniejach Tenisa Stołowego.

VII Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Barbara Szumlańska za wybitne osiągnięcia we wspinaczce sportowej.

Gimnazjum nr 4 w Tarnowie

  1. Adrianna Kubala za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  2. Irena Kinzerska za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  3. Patrycja Brodya za zajęcie II miejsca w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach
  4. Dominika Jajkowska za zajęcie III miejsca w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach
  5. Kacper Sumara za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Olimpus”
  6. Aleksandra Boruch za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Olimpus”
  7. Tomasza Warzecha za zajęcie VII miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Olimpus”
  8. Aleksandra Kostecka za prestiżowe osiągnięcia plastyczne
  9. Aleksandra Pisza prestiżowe osiągnięcia plastyczne

Gimazjum nr 8 w Tarnowie

Krystian Mleczko za prestiżowe osiągnięcia w Mistrzostwach Polski Młodziaków w Lekkiej Atletyce.

Liceum Ogólnokształcące nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie

Małgorzata Barszcz za prestiżowe osiągnięcia w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata w mini siatkówce

Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie

  1. Patryk Baniak za zdobycie tytułu Laureata Olimpiady Biologicznej i Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  2. Michał Mączki za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Wiedzy Chemicznej
  3. Gabriela Kozioł za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu „Historia Solidarności”
  4. Magdalena Żurowska za prestiżowe osiągnięcia w sporcie – Mistrzostwa Polski biegu przez płotki
  5. Dominika Gąsiorowska za prestiżowe osiągnięcia w sporcie – Mistrzostwa Polski biegu przez przeszkody
  6. Gabriela Bieda za prestiżowe osiągnięcia w sporcie – Mistrzostwa Polski biegu przez płotki
  7. Michał Trytek za szczególne osiągnięcia w Mistrzostwach Polski Południowej MMA
  8. Dawid Góral za prestiżowe osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego
  9. Jakub Derlaga za prestiżowe osiągnięcia w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Świata Wędkarstwie Spławikowym
  10. Konrad Słowik za prestiżowe osiągnięcia w Ogólnopolskich Turniejach Tenisa
  11. Ewa Kozub za prestiżowe osiągnięcia w Mistrzostwach Polski Cheerleaders
  12. Gabriela Marchwicka za prestiżowe osiągnięcia w Mistrzostwach Polski Cheerleaders
  13. Witold Petryszyn za prestiżowe osiągnięcia w brydżu sportowym

Szkoła Podstawowa nr 17 w Tarnowie

  1. Maja Oleksy za prestiżowe osiągnięcia w zawodach krajowych we wspinaczce sportowej
  2. Oskar Szalecki za prestiżowe osiągnięcia w zawodach krajowych we wspinaczce sportowej
  3. Magdalena Gładysz za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursie Logicznego Myślenia
  4. Adam Gruszka za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursie Logicznego Myślenia oraz Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”
  5. Lena Pietruszka za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”
  6. Maciej Siedlik za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”
  7. Maciej Szczepański za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”
  8. Gabriela Wierzba za zdobycie prestiżowych sukcesów w Ogólnopolskich Konkursach Recytatorskichi Ortograficznych
  9. Olga Tomasik za zdobycie prestiżowych sukcesów w Ogólnopolskich Konkursach Ortograficznych i za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  10. Mateusz Faryj za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  11. Karol Pyrek za szczególne osiągnięcia w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym
  12. Zuzanna Łabno za szczególne osiągnięcia w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym
  13. Kacper Bojda za wygranie głównej roli w spektaklu teatralnym „Mały Książe”
  14. Karol Popiołek za prestiżowy sukces w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
  15. Klara Jachymczak za prestiżowe sukcesy w zawodach ujeżdżeniowych oraz w tańcach folklorowych
  16. Magdalena Maksymowicz za zajęcie II miejsca w tańcu indywidualnym na Mistrzostwach Polski Tańca Chearleaders

Gimnazjum nr 10nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie

  1. Wiktoria Brożek za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  2. Małgorzata Kozioł za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  3. Julia Święcicka za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  4. Michał Lach za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  5. Maciej Maciuszek za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego oraz Małopolskiego Konkursu Chemiczneg0
  6. Filip Konieczny za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  7. Kamil Witek za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  8. Katarzyna Garstka za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  9. Gabriela Niemiec za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  10. Aleksandra Nowak za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  11. Laura Kozub za prestiżowe sukcesy w Wicemistrzostwach Polski – Cheerleaders
  12. Eliza Bilska za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
  13. Alina Kumorek za zdobycie tytułu Laureata Olimpiady Biologicznej

XVI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Arkadiusz Dziarmaga za wybitne sukcesy w sporcie – Judo
  2. Weronika Wantuch za wybitne sukcesy w nauce i zdobycie indeksu na dowolny kierunek studiów w PWSZ w Tarnowie
  3. Justyna Walaś za wybitne sukcesy w boksie.
  4. Sebastian Tott za wybitne osiągnięcia w sporcie.

III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Anna Kozioł za zdobycie tytułu Laureata Olimpiady Historycznej
  2. Dominik Mierzwa za zdobycie tytułu Laureata Olimpiady Chemicznej
  3. Krystian Krakowski za wybitne osiągnięcia naukowe
  4. Magdalena Kras za wybitne osiągnięcia naukowe
  5. Adrian Krzemiński za wybitne osiągnięcia naukowe
  6. Kalina Tyrkiel za wybitne osiągnięcia naukowe
  7. Maciej Budzik za wybitne osiągnięcia naukowe
  8. Dominika Cuprian za wybitne osiągnięcia naukowe
  9. Andrzej Dudek za wybitne osiągnięcia naukowe
  10. Irena Esmund za wybitne osiągnięcia naukowe
  11. Szczepan Kabała za wybitne osiągnięcia naukowe
  12. Tomasz Klocek za wybitne osiągnięcia naukowe
  13. Katarzyna Klimek za wybitne osiągnięcia naukowe
  14. Julia Kotyz a za wybitne osiągnięcia naukowe
  15. Paweł Grabczyński za uzyskanie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH
  16. Dominik Kozioł za uzyskanie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH
  17. Krzysztof Niedzielski za uzyskanie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH
  18. Paweł Ryndak za uzyskanie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH
  19. Piotr Ryndak za uzyskanie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH
  20. Tomasz Maciejko za wybitne osiągnięcia naukowe
  21. Gabriel Górski za wybitne osiągnięcia naukowe
  22. Michał Zych za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  23. Patrycja Bojdo za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej
  24. Weronika Chodak za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej
  25. Natalia Stós za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznei
  26. Piotr Foszcz za zdobycie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ
  27. Ewelina Gucwa za zdobycie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ
  28. Łukasz Kumięga za zdobycie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ
  29. Katarzyn Kumorowska za zdobycie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ
  30. Mateusz Nowak za zdobycie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ
  31. Jakub Ratusznik za zdobycie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ
  32. Alicja Kula za zdobycie mistrzostwa i wicemistrzostwa Polski w jeździe konnej w stylu western
  33. Michał Topór za zdobycie mistrzostwa Małopolski w Licealiadzie Młodzieży w Rowerach Górskich MTB
  34. Patrycja Tworzydło za wybitne osiągnięcia naukowe
  35. Katarzyna Cyboran za wybitne osiągnięcia naukowe
  36. Katarzyna Cich za wybitne osiągnięcia naukowe
  37. Patrycja Partyka za wybitne osiągnięcia naukowe
  38. Magdalena Wielgus za wybitne osiągnięcia naukowe
  39. Marcelina Woziwoda za wybitne osiągnięcia naukowe
  40. Sylwia Wrona za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Literackim

Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie

  1. Łukasz Gieracki za wybitne osiągnięcia naukowe

Gimnazjum Dwujęzyczne w Tarnowie

  1. Filip Gawron za zdobycie tytułu Laureata I stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  2. Paweł Kolendo za zdobycie tytułu Laureata III stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów oraz Laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  3. Rafał Pyzik za zdobycie tytułu Laureata III stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  4. Michał Kosiba za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego oraz za wybitne osiągnięcia naukowe
  5. Monika Poliszak za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego oraz za wybitne osiągnięcia naukowe
  6. Jowita Lalewicz za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  7. Anna Okas za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego  Konkursu Języka Francuskiego
  8. Maria Tymańska za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  9. Albert Skotnicki za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  10. Filip Olszówka za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie oraz I miejsca w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej

II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Maciej Kotecki za zdobycie tytułu Laureata Turnieju Matematycznego (PWSZ w Tarnowie)
  2. Michał Pawłowicz za zdobycie tytułu Laureata I stopnia Olimpiady o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej
  3. Jakub Mordyla za wybitne osiągnięcia sportowe w Lekkoatletyce
  4. Miłosz Pękala za wybitne osiągnięcia sportowe w JUDO
  5. Inga Piotrowska za zdobycie tytułu Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego- poezja, Międzynarodowego Konkursu Literackiego- twórczość, I miejsca w XVI Przeglądzie Pieśni i Poezji Patriotycznej
  6. Martyna Stanosz za wybitne osiągnięcia w Mistrzostwach Polski – Cheerleaders oraz w Mistrzostwach Europy –CheerDance
  7. Andrzej Skowroński za wybitne osiągnięcia w XXII Ogólnopolskim Konkursie „Zarządzaj Firmą”
  8. Aleksander Duraj za wybitne osiągnięcia w XXII Ogólnopolskim Konkursie „Zarządzaj Firmą”
  9. Paweł Wałęga za wybitne osiągnięcia w XII Ogólnopolskim Konkursie Menadżerskim -Uniwersytet Ekonomiczny Kraków
  10. Maciej Pypeć za wybitne osiągnięcia w XII Ogólnopolskim Konkursie Menadżerskim -Uniwersytet Ekonomiczny Kraków

Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie

  1. Robert Maciejowski za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych
  2. Konkursach Pianistycznych
  3. Artur Łukasik za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczeli i  Kontrabasu
  4. Jan Łukasik za zdobycie I miejsca w Międzynarodowym Konkursie „Moje Inspiracje Muzyczne”
  5. KatarzynaSacha za zdobycie III miejsca w XI Białostockim Festiwalu Młodych Organistów
  6. AleksandraTadel za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Pianistycznych
  7. Miłosz Marcinkiewicz za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Pianistycznych
  8. Kinga Szalecka za zdobycie IV miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie Organowym
  9. Aleksandra Łabędź za zdobycie II miejsca  w Lubaczowskich Impresjach Muzycznych
  10. Juliusz Łukasik za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Pianistycznych
  11. Dawid Nosal za zdobycie II miejsca Ogólnopolskim Konkursie Organowym
  12. Mikołaj Skórka za zajęcie I miejsca w IV Starachowickim Konkursie Gitarowym
  13. Kacper Fołta za zajęcie II miejsce w IV Starachowickim Konkursie Gitarowym
  14. Marcin Kucharczyk za zdobycie IV miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie Organowym
  15. Michał Rabczyński za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Pianistycznych
  16. Jakub Chrobak za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Pianistycznych
  17. Martyna Sabat za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Pianistycznych
  18. Gabriela Kurtyka za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Pianistycznych
  19. Patryk Pacocha za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Pianistycznych
  20. Kamil Radziszewski za zajęcie I miejsca w IX Festiwalu Młodych Gitarzystów oraz zdobycie Srebrnego Medalu w Konkursie Gitarowym w Gorlicach
  21. Pola Lichocka za zdobycie I miejsca  w Mistrzostwach Polski Cheerleaderek
  22. Lena Sobol za zdobycie I miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie   „Chwalmy Pana pieśnią”
  23. Wiktor Woszczyna za wybitne osiągnięcia sportowe Ogólnopolskie i Międzynarodowej Piłce Nożnej oraz JUDO
  24. Alicja Rega za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i  Międzynarodowych Konkursach Wokalnych
  25. Martyna Basta za zajęcie II miejsca  w Międzynarodowym Konkursie „Gitaromania” w Jeleniej Górze
  26. Michał Niedbała za zajęcie I miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Indywidualności Muzycznych im. T. Paciorkiewicza w Sierpcu
  27. Gabriel Skrzypek za zajęcie VI miejsca  w Mistrzostwach Polski w Tańcu Towarzyskim
  28. Przemysław Kuta za zajęcie II miejsca  w Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym – Grupa Azoty Jazz Contest
  29. Jakub Mitera za zdobycie Grand Prix Polski  w Turnieju Tańca Towarzyskiego
  30. Zespół  „Angry Martens”za zajęcie VI miejsca  w Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym – Grupa Azoty Jazz Contest
  31. Anna Chruścielza zdobycie I miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie Organowym
  32. Jakub Kapała za zdobycie II miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie Organowym
  33. Julia Żarnowska za zdobycie III miejsca  w VI Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Gitara Viva” w Kielcach
  34. Filip Firmug aza zdobycie Złotego Medalu  w Konkursie Gitarowym w Gorlicach
  35. Emilia Owczarek za zdobycie tytułu Laureata Konkursu Języka Angielskiego
  36. Julia Filip za zdobycie tytułu Laureata Konkursu Języka Angielskiego
  37. Mateusz Ćwiokowski za zdobycie III miejsca  w Ogólnopolskim Konkursie „Maluchy Dźwiękiem Malujące” oraz wybitne sukcesy w Międzynarodowych Zawodach JUDO
  38. Kacper Ćwiokowski za zdobycie tytułu Laureata Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Knagur”
  39. AleksandraZychla za zdobycie tytułu Laureata 47 Ogólnopolskich Puławskich Spotkań Lalkarzy
  40. Laura Lasota za zdobycie I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Intershow”
  41. Lena Stochmal za zdobycie III miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Karate SHINKYOUSHIKAI
  42. Stanisław Grzyb za zdobycie Brązowego Medalu  w Konkursie Gitarowym w Gorlicach

Niepubliczne Gimnazjum nr 15

  1. Agnieszka Sądowicz za wybitne osiągnięcia naukowe
  2. Mateusz Andrzejewski za wybitne osiągnięcia naukowe
  3. Karolina Cabała za wybitne osiągnięcia naukowe
  4. Izabella Rudny za zdobycie tytułu Laureata XXVI Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży TRIADA 2015
  5. Aleksandra Król za zdobycie tytułu Laureata XXVI Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży TRIADA 2015

I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Szymon Szczęch za wybitne osiągnięcia naukowe
  2. Piotr Kubala za zdobycie tytułu Laureata LXIV Olimpiady Fizycznej
  3. Aleksandra Bilskiej za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Włoskiego
  4. Krzysztof Dudek za zdobycie tytułu Laureata XLI Olimpiady Historycznej
  5. Mikołaj Tyralik za zdobycie tytułu Laureata XLI Olimpiady Historycznej
  6. Agnieszka Myszor za zdobycie tytułu Laureata XVII Olimpiady Wiedzy o Prawie oraz VI Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie
  7. Jakub Pękala za zdobycie tytułu Laureata XLIV Olimpiady Biologicznej
  8. Tomasz Cygan za zdobycie Brązowego Medalu na Ogólnopolskiej  Olimpiadzie  Młodzieży w strzelectwie
  9. Regina Jackowska za wybitne osiągnięcia sportowe w Zawodach Strzeleckich

Zespól Szkól Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie

  1. Jarosław Drwal za wybitne osiągnięcia Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu
  2. Łukasz Drużkowski za wybitne osiągnięcia Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu
  3. Marek Dulowski za wybitne osiągnięcia Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu
  4. Paweł Kołodziej za wybitne osiągnięcia Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu
  5. Konrad Stelmach za wybitne osiągnięcia Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu
  6. Kamil Kapałka za zdobycie VI miejsca w XIV Międzynarodowej Olimpiadzie Języka Angielskiego
  7. Christopher Dyja za zdobycie XII miejsca w XIV Międzynarodowej Olimpiadzie Języka Angielskiego

V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Justyna Gniadek za wybitne osiągnięcia naukowe
  2. Natalia Pochroń za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Legiony Kultury
  3. Katarzyna Wielgusiak za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Legiony Kultury
  4. Aneta Chrupek za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Legiony Kultury
  5. Piotr Gielczowski za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Legiony Kultury
  6. Patryk Żelichowski za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Legiony Kultury
  7. Gabriela Jewuła za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy „Warto Wiedzieć Więcej O Ubezpieczeniach Społecznych ZUS”
  8. Karolina Łataz a zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy „Warto Wiedzieć Więcej O Ubezpieczeniach Społecznych ZUS”
  9. Agata Nowak za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy „Warto Wiedzieć Więcej O Ubezpieczeniach Społecznych ZUS”
  10. Sebastian Sadko za zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Sportowo – Ratowniczych Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego
  11. Michał Jarek za zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Sportowo – Ratowniczych Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego
  12. Michalina Lizak za zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Sportowo – Ratowniczych Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego
  13. Wiktoria Lasota za zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Sportowo – Ratowniczych Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego
  14. Anna Forgiel za zdobycie I miejsca w  Halowych Mistrzostwach Polski Juniorek w Łucznictwie
  15. Martyna Wójcik za wybitne osiągnięcia naukowe

Gimnazjum nr 6 w Tarnowie

  1. Natalia Gogola za zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych
  2. Jakub Lichorobiec za zdobycie II miejsca w  Ogólnopolskich Zawodach we Wspinaczce

Społeczne Gimnazjum STO w Tarnowie

  1. Tomasz Szczerba za wybitne osiągnięcia naukowe

Gimnazjum Nr 11 w Tarnowie

  1. Wojciech Krawczyk za zdobycie tytułu Mistrza Polski Młodzieży w Brydżu Sportowym
  2. Aleksandra Bartoszek za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski w 10 tańcach w kategorii Junior II
  3. Tomasz Budzik za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski w Tańcu Sportowym oraz  tytułu Zwycięzcy Grand Prix  w Tańcach Standardowych –Mistrz Polski Południowej i Okręgu Małopolskiego
  4. Dawid Nosal za zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Organowym w Olsztynie
  5. Aleksandra Obal za zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Szermierczym
  6. Artur Romaniszyn za zdobycie tytułu Mistrza Polski Juniorów Starszych i Młodszych w Pływaniu
  7. Krzysztof Kłusak za zdobycie V miejsca w Mistrzostwach Polski w Turnieju Gokartów RODAX MAX CHALLENGE
  8. Kamil Jewuła za zdobycie Tytułu Króla Strzelców w Małopolskiej Lidze Koszykówki
  9. Dawid Rems za zdobycie Tytułu Najlepszego Strzelca w Wojewódzkim Turnieju Koszykówki

Szkoła Podstawowa nr 14 w Tarnowie

  1. Beata Michałek za wybitne osiągnięcia sportowe w JUDO
  2. Wiktor Iwański za zdobycie tytułu Zwycięzcy w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  3. Gabriela Nawój za zdobycie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
  4. Anna Czerny za zdobycie Drużynowe Zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Cheerleaders oraz Złotego Medalu  w kategorii Duet Dance Junior Młodszy
  5. Bartosz Taborza zdobycie II miejsca  w Turnieju Tenisa Ziemnego WTK Skrzatek Gra Podwójna
  6. Bartosz Król za wybitne osiągnięcia sportowe
  7. Monika Doktór za wybitne osiągnięcia w  Małopolskich i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  8. Kacper Socha za wybitne osiągnięcia w  Małopolskich i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  9. Krzysztof Jaśkiewicz za wybitne osiągnięcia w  Małopolskich i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  10. Michał Kołpa za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Prymus – Linguist” – Kraków
  11. Bartosz Nowak za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Prymus – Linguist” – Kraków
  12. Patrycja Pożdał za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Prymus – Linguist” – Kraków
  13. Natalia Kobylecka za wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich i Międzynarodowych Turniejach Karate

Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie

  1. Justyna Majcher za zdobycie tytułu Laureata Konkursu „Skarby Przyrody i Ich Ochrona”
  2. Anna Stempak za wybitne osiągnięcia w  Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  3. Adriana Grzywa za wybitne osiągnięcia w  Małopolskich i Ogólnopolskich Teatrów Lalkowych oraz Teatrów Dzieci i Młodzieży
  4. Julia Świątek za wybitne osiągnięcia w  Małopolskich i Ogólnopolskich Teatrów Lalkowych oraz Teatrów Dzieci i Młodzieży
  5. Karolina Wójcik za wybitne osiągnięcia w  Małopolskich i Ogólnopolskich Teatrów Lalkowych oraz Teatrów Dzieci i Młodzieży
  6. Magdalena Kuczyńska za wybitne osiągnięcia w  Małopolskich i Ogólnopolskich Teatrów Lalkowych oraz Teatrów Dzieci i Młodzieży
  7. Oliwia Kowalska za zdobycie tytułu Laureata w 47 Ogólnopolskich Puławskich Spotkaniach Lalkowych
  8. Szymon Piechnik za zdobycie tytułu Laureata w 47 Ogólnopolskich Puławskich Spotkaniach Lalkowych
  9. Arkadiusz Lechowicz za wybitne osiągnięcia sportowe w JUDO
  10. Angelika Lubera za zajęcie I miejsca  w Gran Prix Polski Cheerleaders  – Tarczyn
  11. Julia Meń za wybitne osiągnięcia w Małopolskich i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  12. Paulin Amie lak za wybitne osiągnięcia w Małopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  13. „Zespół ISKIERKI Miłosierdzia” za zdobycie I miejsca w III Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej
  14. Wiktoria Zabawa za wybitne osiągnięcia w Małopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  15. Szymon Zydroń za wybitne osiągnięcia w Małopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  16. Jakub Lenart za zdobycie I miejsca w Szachowym Turnieju dla Dzieci „Kocham Szachy” – Kielce
  17. Jakub Szymański za wybitne osiągnięcia sportowe w JUDO
  18. Sylwester Wojtasik za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK z Języka Angielskiego
  19. Jakub Burak za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK z Języka Angielskiego
  20. Patryk Lis za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK z Języka Angielskiego
  21. Gabriela Król za zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER
  22. Berenika Banek za zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER
  23. Jakub Florek za zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER
  24. Jakub Wzorek za zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER
  25. Michał Tomaszewski za zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER
  26. Karina Juszczyk za zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER
  27. Natalia Hajduk za zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER
  28. Anna Szymańskiej za zdobycie tytułu Laureata w Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie

  1. Izabella Jarmuła za wybitne osiągnięcia w Małopolskich i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  2. Ernest Zabłotny za wybitne osiągnięcia w Małopolskich i OgólnopolskichTurniejach Tańca Towarzyskiego
  3. Studio Rocka Pawła Mazura
  4. Milena Łęcka za wybitne osiągnięcia wokalne
  5. Michał Nazimek za wybitne osiągnięcia muzyczne
  6. Agnieszka Kapustka za wybitne osiągnięcia wokalne
  7. Piotr Gębala za wybitne osiągnięcia muzyczne
  8. Kevin Mielewczyk za wybitne osiągnięcia muzyczne

Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowie

  1. Jakub Hońdo za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego oraz Małopolskiego Konkursu „Wielcy Polacy – Wybitni Generałowie”
  2. Maciej Tyralik za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
  3. Miłosz Adamczyk za zdobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego
  4. Maja Gawlik za wybitne osiągnięcia w Twórczości Plastycznej
  5. Emilia Góryjowska za wybitne osiągnięcia w Twórczości Plastycznej
  6. Amelia Okarma za wybitne osiągnięcia w Twórczości Plastycznej

Liceum Plastycznego Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie

  1. Mateusz Jarmuła – uczeń Liceum Plastycznego Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie za zdobycie prestiżowych nagród z dziedziny projektowania mody.
  2. Diana Sznajder – uczennica Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie za osiągnięcia plastyczne w tym: zaprojektowanie znaku graficznego Tarnowskiej Marki Talentu.

Szkoła Muzyczna w Tarnowie

  1. Aleksandra Tadel – uczennica V klasy Szkoły Muzycznej w Tarnowie za wybitne i prestiżowe osiągnięcia z muzyki.
  2. Uczniów Studia Rocka Pawła Mazura za wybitne osiągnięcia muzyczne.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie

  1. Aleksandra Kałucka – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie za zdobycie Pucharu Polski Młodziaczek we wspinaczce sportowej.
  2. Julia Rutka – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie za zdobycie prestiżowych miejsc w Mistrzostwach Europy Cheerleders.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowie

  1. Kinga Mokwa – uczennica kl. III Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie za wybitne osiągnięcia recytatorskie i teatralne.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie

  1. Michalina Kasprzyk – uczennica kl. V Szkoły Podstawowej nr 5 w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie

  1. Mikołaj Duch – uczeń  kl. VI Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w konkursach matematycznych.

Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie

  1. Izabela Jarmuła– uczennica kl. V Szkoły Podstawowej nr 9   w Tarnowie za zdobycie prestiżowych nagród w Turniejach Tanecznych.
  2. Kacper Przygoda – uczeń kl. V Szkoły Podstawowej nr 9 za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym – Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1939-1945.

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnowie

  1. Kacper Szczurek – uczeń kl. V Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnowie za wybitne osiągnięcia na torze kartingowym.

Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie

  1. Justyna Stępień – uczennica kl. V Szkoły Podstawowej nr 18  w Tarnowie za liczne nagrody, wyróżnienia i wybitne osiągnięcia plastyczne.
  2. Rafał Pyzik – uczeń Szkoły Podstawowej nr 18 w Tarnowie za wybitne osiągnięcia z matematyki w licznych konkursach.

Gimnazjum Dwujęzyczne w Tarnowie

  1. Wojciech Krupski – uczeń III kl. Gimnazjum Dwujęzycznego w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.
  2. JakubWęgrecki uczeń Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureata VIII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.
  3. Filip Gawron uczeń Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego, tytułu Laureata Konkursu „Kangur matematyczny” oraz uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”.
  4. Wiktor Niemczura uczeń Gimnazjum Dwujęzycznego  za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.
  5. Filip Staszewski uczeń Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Chemicznego.
  6. AnnaOkas uczennica Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureatki Małopolskiego Konkursu Biologicznego.
  7. Paulina Tapa uczennica Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureatki Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.
  8. Wojciech Krupski uczeń Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureata w: Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego, Małopolskim Konkursie Języka Niemieckiego, Małopolskim Konkursie Informatycznym.
  9. Magdalena Król uczennica Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureatki Małopolskiego Konkursu Biologicznego.
  10. Justyna Iskrzak uczennica Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureatki Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.
  11. Filip Gawron uczeń Gimnazjum Dwujęzycznego za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego, tytułu Laureata Konkursu „Kangur matematyczny” oraz uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”.
  12. Wiktor Niemczura uczeń Gimnazjum Dwujęzycznego  za zdobycie tytułu Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Gimnazjum nr 1 w Tarnowie

  1. Zuzanna Sacha – uczennica kl. III Gimnazjum nr 1 w Tarnowie za zdobycie tytułu Laureata w Małopolskim Konkursie Tematycznym dot. II Wojny Światowej.

Gimnazjum nr 2 w Tarnowie

  1. Maria Petelicka – uczennica III kl. Gimnazjum nr 2 w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w licznych konkursach przedmiotowych.
  2. Bartosz Łoziński – uczeń  III kl. Gimnazjum nr 2 w Tarnowie za zdobycie tytułu Laureata w Małopolskim Konkursie z Fizyki oraz za wysokie wyniki w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym – Lwiątko.
  3. Maciej Kiwior –  uczeń II kl. Gimnazjum nr 2 w Tarnowie za uzyskanie tytułu Mistrza Polski Młodziaków w pięściarstwie.

Gimnazjum nr 8 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie

  1. Krystian Mleczko – uczeń Gimnazjum nr 8 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie za szczególne osiągnięcia sportowe.

II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Michał Bąk – uczeń  II Liceum Ogólnokształcącego za zdobycie  I Miejsca w Mistrzostwach Polski Debat Oxfordzkich oraz za zdobycie prestiżowych miejsc w konkursach matematycznych, zarządzania firmą.
  2. Mariola Karaś – uczennica kl. II,  II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w Lekkiej Atletyce.
  3. Klaudyna Główka – uczennica kl. II, II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w Lekkiej Atletyce.
  4. Damian Tarczoń – uczeń kl. II, II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w Lekkiej Atletyce.
  5. Jakub Mordyl – uczeń kl. II,  II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w Lekkiej Atletyce.
  6. Mateusz Skrabacz absolwent II LO w Tarnowie za zdobycie tytułu Laureata 1. stopnia „Diamentowego Indeksu AGH” z matematyki.
  7. Marek Powroźnik absolwent  II LO w Tarnowie za zdobycie tytułu laureata „Diamentowego Indeksu AGH” z matematyki
  8. Joanna Domagała, Jakub Kobyłecki, Paweł Wałęga – uczniów II LO w Tarnowie za zdobycie II miejsca drużynowo w XI Ogólnopolskim Konkursie Menedżerskim
  9. Drużyny z II LO w Tarnowie w składzie: Michał Bąk, Borys Kuca, Karolina Machalska, Gabriela Lis za zdobycie tytułu Mistrzów Polski Debat Oksfordzkich 2014 – Poznań
  10. Borys Kuc absolwent  II LO za uzyskanie indeksu Uniwersytetu Yale w USA
  11. Inga Piotrowska uczennica II LO za zdobycie tytułu Laureatki. 4 Ogólnopolskich Konkursów Poetyckich, min. w VII Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności” oraz Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Młodych „Nadchodzące Pokolenie” w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów szkół wyższych.

III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Katarzyna Bogusz – absolwentka III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za prestiżowe osiągnięcia w nauce
  2. Paulina Dragan – uczennica klasy I III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za prestiżowe osiągnięcia w nauce
  3. Mateusz Galusa– absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za prestiżowe osiągnięcia w nauce
  4. Aleksandra Kowalczyk – uczennica klasy I III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za prestiżowe osiągnięcia w nauce
  5. Paweł Kwiek – absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za prestiżowe osiągnięcia w nauce
  6. Jakub Merchut – uczeń klasy II III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za dobycie tytułu Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej.
  7. Gabriela Pawlina – uczennic klasy I III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za zdobycie  tytułu Laureatki  I-go miejsca Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków  w latach 1914-1989”.
  8. Kinga Pióro – absolwentka III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za zdobycie tytułu Laureatki w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Chemicznej.
  9. Agnieszka Stankowska –  absolwentka III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za prestiżowe osiągnięcia w nauce
  10. Bartosz Walkowicz – absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Chemicznej.

V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Ewelina Smutek – uczennica I kl. V Liceum Ogólnokształcącego za zdobycie tytułu Laureata XII Edycji Kapitalnej Gry – Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.
  2. Ewa Jachym – uczennica  I kl. V Liceum Ogólnokształcącego za zdobycie tytułu Laureata XII Edycji Kapitalnej Gry – Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.
  3. Magdalena Jachym– uczennica I kl. V Liceum Ogólnokształcącego za zdobycie tytułu Laureata XII Edycji Kapitalnej Gry – Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.
  4. Ewelina Wojna – uczennica kl. III V Liceum Ogólnokształcącego za wybitne sukcesy w konkursach fotograficznych.
  5. Małgorzata Gwóźdź – uczennica klasy II V Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za zajęcie I miejsce w kategorii licealnej w XXXII Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Frankofońskiej im. J.Lisowskiego w Krakowie.
  6. Grupy wokalnej – uczniów V Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Angeliki Smyrgały, Aleksandry Kowalskiej, Eweliny Drewniany, Ewy Lipińskiej,MarzenyRendak Mateusza Juzy, Łukasza Kuklewicza, Dominiki Kusek – Laureatów Konkursu KONTRA-TAKTU

VII Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Maciej Deresz – uczeń kl. II, VII Liceum Ogólnokształcącego  w Tarnowie za zdobycie prestiżowego tytułu reprezentanta Polski  w mistrzostwach Europy w rajdach wyścigowych.

XIV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Justyna Polak – uczennica kl. II, XIV Liceum Ogólnokształcącego za udział w licznych konkursach muzycznych.
  2. Edyta Lechowicz – uczennica kl. II, XIV Liceum Ogólnokształcącego za wybitne osiągnięcia w boksie.
  3. Mikołaj Nowoświat – uczeń kl. II, XIV Liceum Ogólnokształcącego za wybitne osiągnięcia w Turniejach Tańca Towarzyskiego.

XVI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

  1. Justyna Walaś– uczennica kl. I XVI Liceum Ogólnokształcącego za wybitne i prestiżowe osiągnięcia w boksie.

Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie

  1. Marek Nowak – uczeń Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie za udział w Olimpiadach Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.
  2. Maciej Sada – uczeń Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie za stworzenie projektu CAS (Compact Aerial Spy) – urządzenia niezastąpionego w sytuacjach awaryjnych.

Technikum nr 4 w Tarnowie

  1. Marcin Wójcik – uczeń Technikum nr 4 w Tarnowie za zdobycie trzykrotnego Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz za udział  w Olimpiadach Wiedzy Technicznej i Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.
  2. Matusz Wegrzyna – uczeń Technikum nr 4 w Tarnowie za udział w licznych organizacjach wolontariackich.

Technikum nr 5 w Tarnowie

  1. Jakub Kolbusz – uczeń kl. III Technikum nr 5 za zajęcie prestiżowych miejsc w II Maratonie Frankofońskim.
  2. Dawid Bania– uczeń kl. III Technikum nr 5 za zajęcie prestiżowych miejsc w II Maratonie Frankofońskim.

Technikum nr 11 w Tarnowie

  1. Justyna Łątka – uczennica kl. IV Technikum nr 11 w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w licznych konkursach fryzjerskich.
  2. Michał Kwapniewski – uczeń kl. IV Technikum nr 11 w Tarnowie za wybitne osiągnięcia w kolarstwie.

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie

  1. Piotr Englart – uczeń Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie za zdobycie nagrody Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie

  1. Szymon Judasz – uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie za zajęcie I miejsca w XXXIX Olimpiadzie Wiedzy Technicznej w Warszawie.

Odznaczeni podczas III Gali Tarnowskiej Marki Talentu

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie

  1. Maria Golec – Laureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.
  2. Adrian Danek – Laureat I stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.

Szkoła Podstawowa Nr 23 w Tarnowie

  1. Bryniarski Maksymilian – I miejsca w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych
  2. Kozik Zuzanna – Laureatka I miejsca w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
    Pindral Aleksandra – Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik Matematyczny”.
    I miejsce w kraju i województwie zdobywając 100% punktów i wygrała tygodniowy pobyt na Obozie Talentów.
  3. Hańbicki Szymon – zdobywca złotych i srebrnych medali w Międzynarodowych, Ogólnopolskich Turniejach Judo
  4. Kaczak Krzysztof – zdobycie I miejsca w Ogólnopolskich Konkursach Matematycznych
  5. Kocik Laura – zdobycie I miejsca w Wojewódzkich Konkursach i Ogólnopolskich Festiwalach Piosenki Religijnej
  6. Strojny Iga – zdobycie tytułu Laureatki w kategorii literackiej w konkursie profilaktycznym kampanii „No promil – no problem” organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych
  7. Lubera Paulina – zdobycie tytułu Laureata w Małopolskim Konkursie Tematycznym Przyrodniczym: „Skarby przyrody i ich ochrona” zdobycie tytułu Laureata w Małopolskim Konkursie Tematycznym Religijnym: „Z Dobrą Nowiną przez życie”
  8. Lisowski Norbert – za szczególne osiągnięcia sportowe w Lekkiej Atletyce.

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w Tarnowie

  1. Kacper Szymański –I miejsce w Powiatowym Turnieju Tańca Towarzyskiego.
  2. Tymoteusz Jarząb – I miejsce w Mistrzostwach Tarnowa, Ogólnopolskich i Międzynarodowych w zawodach pływackich niepełnosprawnych
  3. Sergiusz Sikorski – szczególne osiągnięcia w JUDO

Szkoła Podstawowa 15 im. gen. Józefa Bema w Tarnowie

  1. Kinga Karaś– wybitne osiągnięcia w XXXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
  2. Dominik Kozioł – Laureat etapu wojewódzkiego XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
  3. Maciej Tyralik – Laureat etapu wojewódzkiego XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
  4. Artur Stinia – Laureat Regionalnego Konkursu Historycznego
  5. Jeremi Kuc – wybitne osiągnięcia w Regionalnych i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  6. Natalia Nowak– wybitne osiągnięcia w Mistrzostwach Polski Cheerleaders
  7. Katarzyna Olbracht – wybitne osiągnięcie w Konkursie Plastycznym UMT na plakat „ Polska Niepodległa”

Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Tarnowie

  1. Liliana Legieć – wybitne osiągnięcia w Mistrzostwach Polski w Cheerleader
  2. Aleksandra Mucha – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Olimpusek.
  3. Ksawery Plezia – wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Grand Prix Polski
  4. Mateusz Michalik – złoty medal w Wojewódzkim Turnieju Badmintona Yonex Friends’
  5. Wiktoria Pyrek – wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
  6. Nina Grajdura – wybitne osiągnięcia w Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym na najbardziej oryginalną książkę przygotowaną w ramach projektu UNICEF;
    Maciej Gładysz i Natalia wybitne osiągnięcia w europejskich rozgrywkach Central Eastern Europe Rotax Max Challenge i w pucharze Polski Rotax Max Challenge Poland
    Zuzanna Mosio – wicemistrzyni Polski w kategorii CHEER DANCE FREESTYLE POM JUNIOR MŁODSZY
  7. Oskar Szalecki – szczególne osiągnięcia sportowe we wspinaczce sportowej i w zawodach pływackich, Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia i tytuł „Mistrza Logicznego Myślenia”;
  8. Adam Gruszka – tytuł „Ekspert Ortografii” w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym,Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia i tytuł „Mistrza Logicznego Myślenia”,Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK
    Julia Popiołek – I miejsce w V Małej Olimpiadzie Ekologicznej,Laureatka Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego
  9. Maciej Szczepański – I miejsce w V Małej Olimpiadzie Ekologicznej, III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Judo
  10. Nikola Szumlańska – II miejsce w Mistrzostwach Polski Cheerleaderek
  11. Karol Pyrek i Zuzanna Łabno, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w tańcach standardowych i latynoamerykańskich
  12. Gabriela Wierzba – Laureatka Powiatowych, Wojewódzkich i Ogólnopolskich Konkursów Recytatorskich, Prozy i Poezji,Laureatka Ogólnopolskiego Przeglądu Teatru Jednego Aktora w Warszawie
  13. Kacper Bojda – I miejsce w finale Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej; występ w sztuce teatralnej „MAKBET” w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie.
  14. Martyna Nowak – II m. w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej minikoszykówce dziewcząt.
  15. Emilia Ptak – II m. w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce dziewcząt.
  16. Karol Stolarz-wybitne osiągnięcia w chórach dziecięcych na Festiwalu Chórów we Włoszech-Rimini Choral Competition
  17. Amelia Jarońska – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  18. Oliwia Węglarz – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  19. Weronika Węglarz – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  20. Kinga Węgrzyn – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  21. Katarzyna Czerwień – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  22. Natalia Czerwień – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  23. Kinga Kułaga – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  24. Julia Skiba – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  25. Iga Chodak – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  26. Jolanta Chodak – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  27. Amelia Jarońska – II miejsce w województwie – piłka koszykowa dziewcząt – Energa BasketCup
  28. Julia Popiołek – I miejsce w Tańcu Towarzyskim – VII Międzynarodowy Dzień Tańca
  29. Maciej Szczepański – III miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Zabierzowa w Judo
  30. Mikołaj Szczepański – II m. w Mistrzostwach Małopolski Młodzików, Młodziczek i Dzieci w Judo.

Szkoła Podstawowa nr 8 im. K.K Baczyńskiego w Tarnowie

  1. ŁUKASZ GIERACKI-laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  2. WERONIKA BEDNARZ-laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego SZYMON SUDOŁ-laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  3. GRUPA W SKŁADZIE: ANNA DAMIAN, NADIA KIECKA, ALEKSANDRA KOWALSKA, NINA RYLSKA, LENA DUCH, MILENA DUDEK, JULIA HAJDUK, MACIEJ LUBAS,KINGA SOSNOWSKA, WERONIKA BEDNARZ, WIKTORIA HEBDA, ALEKSANDRA KĘPA, WIKTORIA KOŁACZ, GABRIELA KUCABA,JULIA PAŃCZYK, GABRIELA ŚWIĘS, KAROLINA WARZAŁA
    za – wybitne osiągnięcia w V Konfrontacjach Teatrów dzieci i młodzieży „Teatralne Lustra”, Srebrna Maska w Festiwalu Twórczości Artystycznej dzieci i młodzieży ” MASKA 2016″

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Kochanowskiego w Tarnowie

  1. Adrian Foszcz –laureat I nagrody XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”,
  2. Jakub Lenart – I miejsce Mistrzostwa Tarnowa – Tarnowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualny Turniej Szachowy Chłopców,
  3. Jakub Sztajner – laureat konkursu „Dom i ogród moich marzeń”,
  4. Fabian Poręba – laureat konkursu „Dom i ogród moich marzeń”,
  5. Szymon Majorek-laureat konkursu „Dom i ogród moich marzeń”,
  6. Filip Schenk – wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  7. Cyboroń Magdalena – wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stefana Jaracza w Tarnowie

  1. Dagmara Gromniak – wybitne osiągnięcia wokalne w roku szk. 2015/16 w Dziecięcym i Młodzieżowym Festiwalu Kolędowym, Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, w Wojewódzkim Konkursie Zespołów Artystycznych im. Jana Joachima Czecha
  2. Zuzanna Czerny – Wicemistrzostwo Polski w XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders
  3. Marianna Musiał- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego
  4. Joanna Kiełbasa- II miejsce w konkursie plastycznym „Wszechświat władcą czterech żywiołów” zorganizowanym przez Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
  5. Pokora Aleksandra – I miejsce w Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej „Mini Siatkówka dziewcząt”
  6. Aleksandra Misiaszek- Laureat I stopnia w OLIMPIADZIE WIEDZY ARCHIMEDES.
  7. Michał Kołpa- Laureat I stopnia w OLIMPIADZIE WIEDZY ARCHIMEDES.
  8. Przemysław Pawlak- Laureat II stopnia w OLIMPIADZIE WIEDZY ARCHIMEDES.
  9. Aleksandra Habel- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego, III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Latino Cup”
  10. Jakub Suchodolski- wybitne osiągnięcia w Turnieju Judo
  11. Anna Czerny- wybitne osiągnięcia XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders – Gdynia Cheerleaders Cup
  12. Dominik Kołpa- wybitne osiągnięcia w Turnieju Wspiacza Linowego, w Turnieju Piłki Nożnej
  13. Martyna Dzierwa – wybitne osiągnięcia sportowe w Lekkiej Atletyce
  14. Aleksandra Pokora, Milena Łabno- wybitne osiągnięcia w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej „Mini Siatkówka Dziewczat”
    Natalia Szponder- Laureat II stopnia w OLIMPIADZIE WIEDZY ARCHIMEDES
  15. Przemysław Pawlak – tytuł laureata – 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na temat ekologii i ochrony środowiska – Ekotest

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Tarnowie

  1. Kinga Mokwa- za wybitne osiągnięcia aktorskie i recytatorskie :
  2. Kamil Zaród – za zdobycie tytułu wicemistrza Europy Wushu Tradycyjnego Stylów Południowych w dwóch kategoriach: w kategorii 7-11 lat formy z bronią krótką oraz w kategorii 7-11 lat z bronią długą oraz za zdobycie tytułu wicemistrza Polski w kategorii 9-11 lat formy z bronią krótką.

Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Tarnowie

  1. Marcelina Reminger – laureatka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  2. Dominika Wadach – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym „Na ratunek Ziemi”
  3. Piotr Pustelnik – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  4. Patryk Cetnar – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  5. Miłosz Kawa – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  6. Kamil Kuta – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  7. Adam Szwed – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  8. Maciej Lubera – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  9. Filip Juza – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  10. Bartłomiej Leszczyński – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  11. Daniel Marek – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  12. Adam Filipowski – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  13. Kamil Pora – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  14. Dominik Ślusarczyk – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  15. Jan Mruk – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  16. Filip Walkowicz – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  17. Maksymilian Bocheński – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej Chłopców
  18. Martyna Mękal – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Ręcznej
  19. Julia Stachura – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Ręcznej
  20. Zuzanna Stachura – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Ręcznej
  21. Gabriela Stachura – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Ręcznej
  22. Anna Szwed – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Ręcznej
  23. Kamila Stelmach – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej
  24. Hanna Nosal – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej
  25. Oliwia Mnich – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej
  26. Ewa Skalak – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej
  27. Weronika Szpala – wybitne osiągnięcia sportowe w Piłce Siatkowej

Gimnazjum nr 15 im. Gen. Józefa Bema w Tarnowie

  1. Mateusz Andrzejewski- Laureat Ogólnopolskich Konkursów Historycznych
  2. Szymon Skowron – Laureat w Konkursie Piosenki Patriotycznej i Religijnej „ Polska Moich Marzeń” Regionu Małopolskiego

Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie

  1. Aleksandra Bartoszek i Tomasz Budzik – Vice Mistrzowie Polski w Tańcu Sportowym,III miejsce w stylu standard cyklu Grand Prix Polski,I i II miejsca w stylu standard podczas Ogólnopolskich Turniejów Tańca
  2. Natalia Kałucka-Wybitne sukcesy na Mistrzostwach Polski i Europy we wspinaczce sportowej
  3. Jakub Stasik-Wybitne osiągnięcia sportowe kung fu – żółty pas zaawansowany,I miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski,II miejsce na Mistrzostwach Europy w formach południowych
  4. Konrad Gruszka- I miejsce w kategorii juniorów młodszych, w konkurencji na czas we wspinaczce sportowej

Gimnazjum nr 10 w Tarnowie

  1. Iga Serafin Laureatka Małopolskiego Konkursu Jęz. Niemieckiego
  2. Ewelina Szeliga Laureatka Małopolskiego Konkursu Jęz. Niemieckiego
  3. Filip Konieczny- Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego, Laureat Małopolskiego Konkursu Fizycznego,Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  4. Weronika Szpak- Laureatka Małopolskiego Konkursu Jęz. Angielskiego, Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego, Laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  5. Maciej Maciuszek-Laureat Małopolskiego Konkursu Jęz. Angielskiego
  6. Julia Kluska-Laureatka Małopolskiego Konkursu Jęz. Angielskiego
  7. Gabriela Wojciechowska-Laureatka Małopolskiego Konkursu Jęz. Francuskiego
  8. Tomasz Obal-Wybitne osiągnięcia sportowe Europejskie, Międzynarodowe Zawody oraz Mistrzostwa Małopolski w Judo
    Weronika Wojewoda- Mistrzostwo Polski w kategorii Pom Dance Freesltyle Junior
  9. Eliza Bilska-II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Karate
  10. Magdalena Maksymowicz- szczególne osiągnięcia sportowe w Mistrzostwach Polski, Półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Kadr Wojewódzkich w Koszykówce Dziewcząt
  11. Karolina Laszota – szczególne osiągnięcia sportowe w Mistrzostwach Małopolski w Koszykówce Dziewcząt
  12. Jakub Więcek- szczególne osiągnięcia w Małopolskim Gimnazjalnym Turnieju Szachowym
  13. Jan Molczyk – szczególne osiągnięcia Turnieju Szachowym
  14. Weronika Ziółkowska-wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich Zawodach Szermierczych „Puchar Żubra” oraz w Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym „Puchar Żubra”
  15. Iga Szczepańska-wybitne osiągnięcia w Memoriale w Nowym Sączu oraz w Lidze Małopolskiej Siatkówki Młodziczek
  16. Zuzanna Wójcik-III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Odkrywcy innych światów w kinie”
  17. Emilia Stolarz-I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Odkrywcy innych światów w kinie”
  18. Natalia Żaba-III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Odkrywcy innych światów w kinie”, I miejsce w Rejonowym Konkursie Tanecznym – Złoty Krąg
  19. Klara Jachymczak-I miejsce w Rejonowym Konkursie Tanecznym

Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie

  1. Robert Wolak, – Laureat Wojewódzkiego Konkursu „Opowiem Ci o Małopolsce – moim miejscu na ziemi, mojej małej ojczyźnie”
  2. Maja Wyrąbkiewicz – 1 miejsce w II Powiatowym Konkursie Poetyckim Zimowe spotkanie z HAIKU.
  3. Aleksandra Kubicka – wybitne osiągnięcia w II Powiatowym Konkursie Poetyckim Zimowe spotkanie z HAIKU.
  4. Aleksandra Boruch, Patrycja Korniat, Maria Brzuchacz, Paweł Gajda – wybitne osiągnięcia – tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego ,,Olimpus”
  5. Aleksandra Pisz – laureatka XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem…”
  6. Kinga Kozak – wybitne osiągnięcia w konkursie plastycznym „Błogosławieni i święci Jana Pawła II” w ramach projektu Wy jesteście przyszłością świata!
  7. Jakub Lizak – wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  8. Jakub Lizak, Patryk Maziarz i Daniel Król- wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  9. Bartłomiej Cup – wybitne osiągnięcia w Konkursie Poezji Niemieckojęzycznej
  10. Adrianna Dzierlęga – wybitne osiągnięcia w Konkursach Języka Niemieckiego
  11. Patryk Gruszowski – wybitne osiągnięcia w XI Wojewódzkim Konkursie Literackim – Na tatrzańskim szlaku
  12. Paulina Sterkowiec- laureatka Powiatowego Konkursu Literackiego „Ludzie, miejsca, wydarzenia – podróże w czasie i przestrzeni”
  13. Magdalena Biś, Adrianna Dzierlęga, Wiktoria Kruszyńska, Agata Olszówka, Magdalena Pokorna – wybitne osiągnięcia w Konkursie Czytelniczym Kreator w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym- Stypendiada Polonistyczna
  14. Maria Brzuchacz, Patrycja Korniat- wybitne osiągnięcia w Konkursie Czytelniczym Kreator w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym- Stypendiada Polonistyczna
  15. Dominik Rudek – I miejsce w Tarnowskim Biegu Żołnierzy Wyklętych w Zakliczynie

Gimnazjum Nr 8 im. Stanisława Westwalewicza w Tarnowie

  1. Kaczak Katarzyna – Laureatka wielu Małopolskich i Ogólnopolskich konkursów przedmiotowych: matematyka, geografia oraz konkursu biblijnego

Gimnazjum Dwujęzyczne przy Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie

  1. Rafał Spyra –Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  2. Jerzy Małek – Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  3. Anna Gil –Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  4. Dominika Kopacz –Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego, 157. Rafał
  5. Pyzik –Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  6. Julia Filip –Laureatka w międzynarodowym konkursie ,,Kangur Matematyczny’’ 159.
  7. Jakub Babuśka – Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  8. Sandra Bryg – I miejsce w X Forum Europejskim Szkół Ziemi Tarnowskiej
  9. Kacper Sieniawski – wybitne osiągnięcia sportowe w Mistrzostwach Polski i Międzynarodowych Turniejach w Judo

Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie

  1. Przemysław Kuta – I Miejsce w kategorii zespołowej w ramach Festiwalu 8th Grupa Azoty Jazz Contest
  2. Aleksandra Tadel – I Miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internet Music Competition w Belgradzie, Serbia 2016r., wybitne osiągnięcia w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Trzcianie oraz II Miejsce w XI Ogólnopolskim Łowieckim Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
  3. Miłosz Marcinkiewicz – I Miejsce oraz tytuł Absolutnego Zwycięzcy we wszystkich kategoriach w Międzynarodowym Konkursie Internet Music Competition w Belgradzie, Serbia 2016r.
  4. Kornel Uriasz- wybitne osiągnięcia w V Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Czesławiu
  5. Dominika Cecot – I miejsce na Jesiennych Spotkaniach Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Żywcu, I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej w Krakowie, I Miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internet Music Competition w Belgradzie, Serbia
  6. Aleksandra Zychla – wybitne osiągnięcia XIV Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek” w Suwałkach
  7. Monika Ciężadło – Laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  8. Zofia Guzik – I Miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internet Music Competition w Belgradzie, Serbia, I miejsce na Jesiennych Spotkaniach Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych w Żywcu
  9. Dominika Marcinkowska – III Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Zygmunta Noskowskiego w Brzesku
  10. Agnieszka Siedlik – I Miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internet Music Competition w Belgradzie, Serbia,I miejsce na Jesiennych Spotkaniach Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych w Żywcu
  11. Karolina Tajchner – I Miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internet Music Competition w Belgradzie, Serbia 2016r, I miejsce na Jesiennych Spotkaniach Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych w Żywcu
  12. Gabriela Kurczab – I Miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internet Music Competition w Belgradzie, Serbia, I miejsce na Jesiennych Spotkaniach Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznychw Żywcu
  13. Robert Wypasek – I Miejsce w kategorii zespołowej w ramach Festiwalu 8th Grupa Azoty Jazz Contest, I Miejsce w kategorii solowej w ramach Festiwalu 8th Grupa Azoty Jazz Contest
  14. Artur Łukasik -I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kontrabasowym Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
  15. Jakub Gawełek – I Miejsce w XI Regionalnym Słuchowym Teście Sprawnościowym w Krakowie
  16. Jakub Kapała- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Organowym Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, wybitne osiągnięcia w VIII Krakowskim Konkursie Młodych Organistów w Krakowie oraz V Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym im. Franciszka Wesołowskiego, w Łodzi
  17. Robert Maciejowski- I Nagroda w XI Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Jaśle, II Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Koninie oraz wybitne osiągnięcia na XII Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym Chopinowskie Interpretacje Młodych w Koninie
  18. Julia Żarnowska – I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym Szkół Muzycznych w Wadowicach oraz wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym Centrum Edukacji Artystycznej w Inowrocławiu
  19. Wiktor Kołodziejczyk – wybitne osiągnięcia w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Trzcianie oraz w Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym „Chopin i kompozytorzy francuscy”
  20. Anna Chruściel – II Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytania Nut Głosem w Krakowie, III Miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym im. Franciszka Wesołowskiego, w Łodzi
  21. Rafał Zielonka – II Miejsce w kategorii IX w V Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Czesławiu oraz wybitne osiągnięcia w ramach Motion Music Festival w Czesławiu
  22. Izabela Płachta – I miejsce w I Jesiennych Spotkaniach Zespołów kameralnych w Żywcu, I miejsce w Konkursie Internet Music Competition Belgrad –Serbia 2016
    Sara Szostak- Srebrny Medal w VII spotkaniach Gitarowych w Gorlicach
  23. Mikołaj Skórka- I miejsce w XII Regionalnych Przesłuchaniach Gitary i zespołów z udziałem gitary SM I stopnia w Strzyżowie, I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Dobczycach, III miejsce w XVIII Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków , Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej
  24. Patryk Kleszcz –Pękala – II miejsce w Konkursie Gry a Vista w Trzcianie
    Emilia Górowska – II miejsce w IX Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym – „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”
  25. Wojciech Knapek – II miejsce w IX kategorii i III miejsce w VIII kategorii V Ogólnopolskiego Konkursu Akordeonowego w Czesławiu
  26. Tomasz Szczerba – I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym w Łodzi
  27. Daniela Augustyn – Złoty Wirtuoz w I grupie w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Młody Wirtuoz” w Sanoku, III miejsce w IX Międzyregionalnym przeglądzie Fortepianowym „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”
  28. Kamil Radziszewski – Srebrny Medal w VII Spotkaniach Gitarowych w Gorlicach
  29. Miłosz Pacocha – Złoty Wirtuoz w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Sanoku
  30. Grzegorz Rubacha- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Brzesku
  31. Michał Rybczyński – Dyplom Złotego Wirtuoza w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Sanoku
  32. Jakub Chrobak – Dyplom Złotego Wirtuoza w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Sanoku
  33. Martyna Sabat – Dyplom Srebrnego Wirtuoza w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Sanoku
  34. Jakub Grzyb – III miejsce – w XXII Mławskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Od Solisty do Orkiestry”, II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Czesławiu
  35. Emilia Owczarek – Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  36. Pola Lichocka – II miejsce na Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Gdyni
  37. Wiktor Woszczyna – wybitne sukcesy w Międzynarodowych Zawodach Judo
  38. Alicja Rega – Grand Prix – IV Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów Złote Talenty w Złotej Pradze, Grand Prix – Polsko Niemiecki Konkurs Piosenki w ramach XX Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej „Razem we Wspólnej Europie” – Monachium 2015

Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie

  1. Daria Starzec –brązowy medal Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushin Kadetów.

XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Tarnowie

  1. Kamil Podraza – Złoty Dyplom Uznania w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  2. Arkadiusz Dziarmaga – Mistrz Polski Juniorów w JUDO.
  3. Mariusz Flasiński – II miejsce w Mistrzostwach Polski w CADET WORLD CHAMIONSHIP 2016
  4. Michał Tarczyński – II miejsce w Mistrzostwach Polski w CADET WORLD CHAMIONSHIP 2016
  5. Angelika Babiarz – I miejsca w Tarnowskim Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim.
  6. Magdalena Kucmierz – II miejsca w Tarnowskim Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim.

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie

  1. Monika Łątka –Laureatka XLII Olimpiady Historycznej.
  2. Krzysztof Dudek – Laureat XLII Olimpiady Historycznej.
  3. Mikołaj Tyralik – Laureat XLII Olimpiady Historycznej.
  4. Aleksander Kipiela – Laureatka IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” (matematyka). – Laureatka IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” (fizyka), zdobycie tytułu „taona” w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO; – zdobycie tytułu Laureata w Tarnowskim Turnieju Matematycznym.
  5. Bogdan Łątka –Laureat IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” (matematyka), Laureat IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” (fizyka), zdobycie tytułu „Taona” w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO, zdobycie tytułu Laureata w Tarnowskim Turnieju Matematycznym, zdobycie 3 brązowych medali w Otwartych Mistrzostwach Polski Ligi Obrony Kraju w konkurencjach karabinowych, zdobycie brązowego medalu w super finale w Otwartych Mistrzostwach Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego, zdobycie XVII miejsca z rekordem życiowym na Zawodach Międzynarodowych Polish Open Kaliber.
  6. Michał Urbaś –Laureat IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O DiamentowyI ndeks AGH” (matematyka), zdobycie tytułu „Taona” w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO.
  7. Tomasz Szczerba-zdobycie tytułu „Taona” w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO, zdobycie I miejsca w
    V Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym im. Franciszka Wesołowskiego w Łodzi
  8. Kamil Chwaszcz-Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „O Złoty Indeks” Politechniki Krakowskiej (matematyka).
  9. Marek Hyży- Laureat IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” (fizyka).
  10. Piotr Wzorek – Laureat IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” (fizyka).
  11. Piotr Kubala- Finalista LXV Olimpiady Fizycznej, zdobycie tytułu „Kaona” w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO, zdobycie tytułu Laureata w Tarnowskim Turnieju Matematycznym;
  12. Katarzyna Pasek – II miejsce w XXXII Wojewódzkim Przeglądzie Talentów Muzycznych.
  13. Tomasz Cygan – zdobycie 2 złotych medali i 1 srebrnego w Otwartych Mistrzostwach Polski Ligi Obrony Kraju w konkurencjach karabinowych, zdobycie tytułu mistrzowskiego w Otwartych Mistrzostwach Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego, zdobycie X miejsca z rekordem życiowym na Zawodach Międzynarodowych Polish Open Kaliber; Tomasz Cygan otrzymał drugi rok z rzędu powołanie do kadry narodowej juniorów.
  14. Olga Wąż – za zdobycie tytułu mistrzowskiego w Otwartych Mistrzostwach Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego.
  15. Dawid Mik – za zdobycie wyróżnienia dla pracy badawczej w etapie okręgowym XLV Olimpiadzie Biologicznej, zdobycie tytułu Finalisty XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, zdobycie tytułu Finalisty XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej „Reflektor” w Koszalinie, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta w Tarnowie, zdobycie tytułu „Wolontariusz Roku 2015”.
  16. Filip Kot- Finalista XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku.-Finalista XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej „Reflektor” w Koszalinie.
  17. Dawid Migacz-Laureata w XVII Dyktandzie Ortograficznym „O złote pióro”.
  18. Weronika Sikora – III miejsca w konkursie zorganizowanym przez Katedrę Języka i Kultury Włoskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pt. „Jeśli zimową nocą podróżny……… – Dopisz rozdział dla Calvina”.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 – II Liceum Ogólnokształcące w im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnowie

  1. Natalia Malig –Laureatka VIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej ,,Charaktery’’
  2. Wiktor Niemczura –Nagroda Specjalna Redaktora Naczelnego w VIII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej ,,Charaktery’’
  3. Tomasz Babiec –III miejsce za projekt Znajdź Studia.pl w ramach konkursu Tarnowski Junior Biznesu
  4. Aleksander Jedynak –Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej organizowanego przez Wydział Chemii UJ
  5. Izabela Baniak– III miejsce w Ogólnopolskim turnieju Tańca Towarzyskiego, II miejsce w Podkarpackim Festiwalu tańca Rzeszów w kategorii Open Latin
  6. Katarzyna Rarus –II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Bartoszyce Cup Karate Shinkyokushin

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

  1. Michał WÓJCIK- Laureat III miejsca Olimpiady Astronomicznej (etap centralny) – reprezentant Polski w Ogólnoświatowej Olimpiadzie Astronomicznej w Indiach (grudzień 2016 r.), III miejsce w kategorii Free Style na Międzynarodowych Zawodach Robotów ROBOT CHALLENGE w Wiedniu
  2. Adrian KRZEMIŃSKI- Laureat V miejsca Olimpiady Geograficznej (etap centralny), Laureat II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (geografia)
  3. Filip GAWRON- Laureat LXVII Olimpiady Matematycznej (etap centralny),reprezentant Polski na XXVII Zawodach Matematycznych w Finlandii (3 – 7 listopada 2016 r.)
  4. Jakub WĘGRECKI- Laureat LXVII Olimpiady Matematycznej (etap centralny), III miejsce w konkursie indywidualnym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich
  5. Katarzyna KLIMEK- wybitne osiągnięcia w XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (etap centralny)
  6. Magdalena KRÓL- wybitne osiągnięcia w XLV Olimpiady Biologicznej (etap centralny)
  7. Adrianna KUTA – wybitne osiągnięcia w XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (etap centralny)
  8. Maria PETELICKA- wybitne osiągnięcia w XLV Olimpiady Biologicznej (etap centralny)
  9. Krzysztof PIÓRO – wybitne osiągnięcia w XXXIII Olimpiady Informatycznej (etap centralny)
  10. Aneta PŁAZA- wybitne osiągnięcia w XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (etap centralny)
  11. Sara RZĄCA – wybitne osiągnięcia w XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (etap centralny)
  12. Jakub SĘPEK – wybitne osiągnięcia w XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego (etap centralny)
  13. Anna SREBRO – wybitne osiągnięcia w XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (etap centralny)
  14. Monika WILK- wybitne osiągnięcia w XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (etap centralny)
  15. Krystian KRAKOWSKI- Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka), II miejsce w konkursie zespołowym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich
  16. Piotr ŻUREK- Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka), II miejsce w konkursie zespołowym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich
  17. Dominik KORMAN – Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)
  18. Mateusz WYGRZYWALSKI – Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (fizyka)
  19. Patryk WĘGRZYN – Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (fizyka)
  20. Grzegorz GAWRYAŁ – I miejsca w Konkursie Programowania Zespołowego Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
  21. Paweł KOLENDO – I miejsca w Konkursie Programowania Zespołowego Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
  22. Łukasz PRAJER – I miejsca w Konkursie Programowania Zespołowego Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
  23. Piotr ZIELIŃSKI – I miejsca w Konkursie Programowania Zespołowego Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
  24. Edyta GARBARZ – II miejsce w Konkursie Indywidualnym Dziewcząt Programowania Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
  25. Damian BIAŁAS – II miejsce w konkursie zespołowym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich
  26. Dominik HOIM – II miejsce w konkursie zespołowym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich
  27. Katarzyna WODZIŃSKA – I miejsce w XVII Dyktandzie Ortograficznym „O złote pióro”
  28. Ilona SMOLEŃ- I miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria drużynowa),I miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria indywidualna);
  29. Dagmara STEPEK- I miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria drużynowa), II miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria indywidualna);
  30. Eliza KASZUBOWSKA – I miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria drużynowa);
  31. Kamil RODAK – II miejsce (kategoria: utwór poetycki) w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko – Plastycznym o błogosławionej Karolinie
  32. Dominik ŻUROWSKI – I miejsce (kategoria: praca plastyczna) w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko – Plastycznym o błogosławionej Karolinie
  33. Katarzyna CICH – III miejsce (kategoria: utwór poetycki) w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko – Plastycznym o błogosławionej Karolinieo błogosławionej Karolinie
  34. Michał OPOCKI- I miejsce w sztafecie 4 x 400 m w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Krakowie, Zdobycie odznaki „Brązowy Wilk” w Ogólnopolskim Konkursie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii” (współtwórca projektu społecznego pod nazwą „Otwórz umysł, zacznij trenować” )
  35. Kamil KUBALA- I miejsce w biegu na dystansie 60 m w Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych w Brzeszczach, Zdobycie odznaki „Brązowy Wilk” w Ogólnopolskim Konkursie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii” (pomysłodawca i koordynator projektu społecznego pod nazwą „Otwórz umysł, zacznij trenować”)

Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie

  1. Bartosz Skowron- za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski Juniorów Młodszych, brązowego medalu w Polski Juniorów Młodszych i Seniorów w ŁUCZNICTWIE

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Tarnowie

  1. Prokopowicz Justyna – I miejsce Grand Prix Polski Cheerleaders, II miejsce XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders
  2. Bilska Emilia – II miejsce – Grand Prix Polski Cheerleaders, III miejsce Mistrzostwa Polski
  3. Ignac Paulina – wokalistka, II miejsce w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Maryjnej AD GLORIAM DEIPARAE, II miejsce w IV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej, wybitne osiągnięcia w XXI Konkurs Piosenki „WYGRAJ SUKCES”, II miejsce w Festiwal Artystycznym Dzieci i Młodzieży ” Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
  4. Chruściel Mateusz – wybitne osiągnięcia w Międzynarodowych, Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  5. Batko Martyna – wybitne osiągnięcia w Międzynarodowych,Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego
  6. Szerszeń Nadia- wybitne osiągnięcia we wspinaczce sportowej – VII miejsce – Puchar Polski Młodzików i Dzieci ,I miejsce Tarnów SPEED CUP 2016, V miejsce Puchar Młodzików i Dzieci- Polski Związek Alpinizmu – Bytom
    Chór ‚ALLEGRETTO” Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Tarnowie- wybitne osiągnięcia: Srebrne Pasmo- Przegląd Chórów Regionu Kraków- Wierzchosławice, Brązowe Pasmo- Przegląd Chórów Regionu Kraków- Lusławice

Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych

  1. Damian Sak –Laureat XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
  2. Marek Dulowski –I miejsca i zdobycie Mistrzostwa Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.
  3. Jarosław Dzwierzyński – I miejsca i zdobycie Mistrzostwa Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.
  4. Paweł Kołodziej – I miejsca i zdobycie Mistrzostwa Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.
  5. Jan Gargul – I miejsca i zdobycie Mistrzostwa Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.
  6. Konrad Dulęba I miejsca i zdobycie Mistrzostwa Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.
  7. Patryk Onik – I miejsca i zdobycie Mistrzostwa Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tarnowie

  1. Wiktor Reczek – Laureat IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Index AGH” z matematyki
  2. Sebastian Kucharzyk – Laureat III miejsca – Tarnowski Junior Biznesu 2015
  3. Oliwia Starzyk – Laureatka I miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego i Wiedzy o Włoszech „Il Bel Paese” we Wrocławiu, wybitne osiągnięcia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego w Łodzi
  4. Michał Mączka – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej 2015/2016
  5. Klaudia Wodzisz – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej 2015/2016
  6. Jan Piotrowski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej 2015/2016
  7. Adam Mączka – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej 2015/2016
  8. Ewa Kozub – wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego
  9. Jowita Nowak – wybitne osiągnięcia sportowe Wojewódzkim w Biegach Przełajowych, w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce w Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich, w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce w biegu na 1500 m.
  10. Olga Kwiatkowska – wybitne osiągnięcia na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego, w stylu latynoamerykańskim na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego, na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego, na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego, latynoamerykańskim na VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Haston Cup” Grand Prix Polski Ekstraklasa Wrocław, styl standardowy na XXXV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2015”, IV miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego PegaFun Dance Cup 2016 Martin (Słowacja)
  11. Konrad Słowik – II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Tenisie Ziemnym (Bytom)
  12. Klaudia Gajczewska-Tytuł Mistrza Małopolski w Piłce Nożnej Dziewcząt
  13. Weronika Brachucy- wybitne osiągnięcia sportowe w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
  14. Martyna Jurek-wybitne osiągnięcia sportowe w Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, w Finale Wojewódzkim w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych, w biegu zawodniczek bez licencji.
  15. Krystian Mleczko-Mistrz Województwa w biegu na 2000 m w kategorii juniora młodszego,
    Małgorzata Bator-wybitne osiągnięcia w Małopolskim Turnieju Szachowym
    Patryk Wróbel-Mistrz Polski w Kolarstwie Górskim Amatorów, VI miejsce w klasyfikacji generalnej maratonów rowerowych Cyklokarpaty

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. J. Szczepanika w Tarnowie

  1. Natalia Korzec – srebrny medal w Międzynarodowym Turnieju Karate – Rzeszów 2016, złoty medal w Tbilisi (Gruzja) w styczniu 2016 podczas Eliminacji do Mistrzostw Europy
  2. Aleksandra Sutkowska – II miejsce w Mistrzostwach Polski w Cheerleaderstwie w kategorii hip – hop i street dance Wiktoria Damian I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym Fotografie 2016 w kategorii Camera obscura
  3. Justyna Świątek – III miejsce w konkursie Fotografie 2016 w kategorii Melancholijny krajobraz
  4. Iwona Migda – III miejsce na Międzynarodowym Konkursie Fotografie 2016 w kategorii Makroświat
  5. Sebastian Tokarczyk- za zdobycie nagrody Srebrnego Chochoła XXXVI Festiwalu Artystycznego Młodzieży w Teatrze Groteska w Krakowie, za zdobycie nagrody dyrektora Tarnowskiego Teatru i prezydenta miasta Tarnowa z okazji 54 Międzynarodowego Dnia Teatru za „Witkacologię w duszy”, za zdobycie tytułu laureata nagrody specjalnej Sceny i w Krakowie podczas Fam 2016
  6. Aneta Przydział – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Mody w Radomiu pod nazwą „Kreacje Prowokacje”.
  7. Jakub Jucha – za zajęcie drugiego miejsca (wraz z zespołem) w konkursie muzycznym „Azoty Jazz Contest”, za zajęcie pierwszego miejsca w Przeglądzie Talentów Muzycznych Tarnów 2016
  8. Natalia Mikos – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej
  9. Katarzyna Galus- za wybitne osiągnięcia w Mistrzostwach Polski i Międzynarodowych Mistrzostwach w TENISIE STOŁOWYM

V Liceum Ogólnokształcącego im. J. Korczaka w Tarnowie

  1. Patryja Babiarz za wybitne osiągnięcia Ogólnopolskiego Konkursu ROZWÓJ MA WIELE TWARZY – Reprezentantka województwa małopolskiego na posiedzeniu XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży
  2. Dominik Sak- za wybitne osiągnięcia Ogólnopolskiego Konkursu ROZWÓJ MA WIELE TWARZY -Reprezentant województwa małopolskiego na posiedzeniu XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży
  3. Wojciech Dzik – za wybitne osiągnięcia Ogólnopolskiego Konkursu ROZWÓJ MA WIELE TWARZY
  4. Mateusz Morawski – II miejsce w III Mistrzostwach sportowo-ratowniczych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego pn. „Majówka zdrowa i sportowa”, wybitne osiągnięcia sportowe w Małopolskich Biegach Przełajowych
  5. Kevin Mielewczyk – Grand Prix – XII Ogólnopolski Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym Young Drum Hero w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Drum Fest
  6. Grupa DENTELLE z V LO w Tarnowie w składzie: Ewa Burzawa, Karolina Chłopecka, Szymon Florczak, Agnieszka Hosaja, Krystian Jachym, Jakub Jagoda, Norbert Kornaus, Aleksandra Mytnik, Karolina Pinas, Oliwia Ryczek, Filip Szymczak, Edyta Żurek – Finaliści MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FRANCUSKICH FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH W ZIELONEJ GÓRZE – FrankoFilm Zielona Góra 2016, autorzy scenariusza oraz realizatorzy filmu w języku francuskim na temat „tlen”. Tytuł filmu to ESPOIR czyli NADZIEJA – zakwalifikowany do finału.

Studio Tańcz Honorata

  1. I miejsce Formacja „Power Girls” kat. freestyle pom junior,I miejsce na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders
  2. Anna Czerny i Joanna Dubajka I miejsce kat. freestyle pom junior młodszy na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders
  3. Anna Kuc i Julia Rutka II miejsce kat. freestyle pom junior młodszy na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders
    I miejsce formacja „Rapid” kat. cheer hip hop junior na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders
    II miejsce formacja „Blask” kat. freestyle pom junior młodszy na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders
  4. Julia Lamch i Dominika Brożek I miejsce kat. freestyle pom junior młodszy na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders
  5. Magdalena Madej i Angelika Zabawa III miejsce kat. freestyle pom junior młodszy na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders
    IV miejsce formacja „Labirynt” kat. freestyle pom senior na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders

Szkoła Podstawowa NR 9 w Tarnowie

  1. Mateusz Brożek za wybitne osiągnięcia z matematyki, w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym ” Omnibus „, w turniejach JUDO.
  2. Tomasz Budzik – za zdobycie tytułu „Eksperta Logicznego Myślenia” w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
  3. Patryk Serwatka – za zdobycie tytułu Laureata w Tematycznym Konkursie Informatycznym „Małopolskie Baltie 2016” organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, zajęcie 4 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2016, w etapie wojewódzkim, zajęcie 50 miejsca w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2016.