Życzenia od naszych Gwiazd dla TMT

...z życzeniami wytrwałości i odwagi w drodze na własny Biegun - Marek Kamiński - /życzenia przekazane zostały podczas Targów Książek w Krakowie/
...z życzeniami wytrwałości w życiu osobistym i szczęścia w życiu - Adam Bujak - /życzenia przekazane zostały podczas Targów Książek w Krakowie/
... ż życzeniami sił, aby iść przez świat z podniesioną głową i bez kompleksów! - Krzysztof Ziemiec - /życzenia przekazane zostały podczas Targów Książek w Krakowie/
... serdecznie pozdrawiam i TRZYMAM KCIUKI! - Beta Pawlikowska - /życzenia przekazane zostały podczas Targów Książek w Krakowie/

Gratulacja dla TMT

Łukasz Maciejewski - dziennikarz, krytyk filmowy

Sam doskonale pamiętam jak ważne były dla mnie wyrazy poparcia, zachęcenie do działania i akceptacja dla moich ambicji we wczesnym etapie życia. Miałem szczęście spotykać wspaniałych ludzi, przede wszystkim nauczycieli którzy w moich tarnowskich latach, wskazywali kierunkowskaz, popierali, dawali nieograniczony kredyt zaufania. Dzięki szerokiemu łańcuchowi ludzkiej życzliwości, już jako nastolatek mogłem się rozwijać, spełniać marzenia, kontynuować filmową pasję. Jestem za to dozgonnie wdzięczny wszystkim wspaniałym osobom które pojawiły się wówczas na mojej drodze. Dlatego serdecznie gratuluję stworzenia Tarnowskiej Marki Talentu i szczerze kibicuję akcji. Talent, zwłaszcza młody, sam sobie nie poradzi, trzeba chuchać i dmuchać żeby mógł się rozwijać. Państwo to czynicie. Bardzo Was za to cenię.

Polski językoznawca profesor Jan Miodek.

Młodzi Laureaci Tarnowskiej Marki Talentu!
Ja, wrocławianin, ale rodem z Tarnowskich (!!!) Gór, posyłam Wam do Tarnowa słowa najgorętszych pozdrowień i najserdeczniejszych gratulacji.
Niech to wyróżnienie będzie dla Was - mówiąc językiem Norwida - zachwyceniem do pracy. Zachwyceniem do doskonalenia i pomnażania talentów.
Wszystkiego najlepszego! Jan Miodek
Gratuluję wszystkim i każdemu z osobna wyróżnienia Tarnowskiej MarkiTalentu!
To wspaniale, że doceniono Wasze talenty.
To wspaniale, że w tak młodym wieku w taki sposób się wyróżniacie!
Ważne jest by wyróżniać się w ten sposób nie tylko tu i teraz, ale przez całe swoje życie.
Dlatego proszę Was pamiętajcie o tym.
Bądźcie wzorem dla innych, ale i dla siebie, pamiętając też, że żyje się nie tylko dla siebie…ale przede wszystkim dla innych!
Krzysztof Ziemiec, dziennikarz TVP S.A.
„Pragnę Ci pogratulować: determinacji, pracowitości i odwagi.
Życzę, aby motywacja – do zdobywania najwyższych szczytów – nigdy Cię nie opuszczała, a życie było pasmem sukcesów. Choć pamiętaj, że porażki są też cenną lekcją, więc niech nie odbierają Ci energii i sił w dążeniu do celu”.
Marta Żmuda Trzebiatowska, aktorka
„Bardzo Wam gratuluję sukcesów, bo swoją pracą pokazujecie, że warto się starać i walczyć o swoje, a marzenia same się nie spełniają – to my musimy pomóc im się spełnić, zapracować na to. W ten sposób wierząc w siebie, możecie osiągnąć nawet najbardziej kosmiczne rzeczy.
Życzę Wam wytrwałości w osiąganiu kolejnych celów, bo gdy się tylko chce to nie ma rzeczy niemożliwych”.
Jasiek Mela, podróżnik
„Przy wyborze zawodu kieruj się więc swoimi zainteresowaniami, swoją pasją.
Wówczas całe życie będziesz robił to, co lubisz, a praca nie będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem, ale da Ci radość. Dodatkowo już na starcie będziesz mógł wykorzystać doświadczenie i wiedzę jaką zdobywasz od najmłodszych lat. To z kolei zapewni Ci przewagę nad konkurencją, która będzie walczyć o opanowanie tego samego rynku.”
Jan Lubomirski, Prezes Fundacji Książąt Lubomirskich
„Kiedy byłam mała uczyłam się geografii, wodziłam palcem po mapie i marzyłam o dalekich podróżach. Dziś, kiedy poznaję nowe kraje, kultury i ludzi wiem, że marzenia są na wyciągnięcie reki! Jednak gdybym nie umiała języków obcych, nie mogłabym poznawać świata! Dlatego chociażby warto się uczyć, bo świat nie ma wówczas granic”.
Marta Żmuda Trzebiatowska, aktorka
„Jeśli macie marzenia, nie bójcie się ich realizować. Wszystko można osiągnąć, pod warunkiem, że będziemy się bardzo o to starać. Należy zacząć od pilności. Pamiętajcie o tym każdego dnia. Nauka, systematyczność i cierpliwość, to cechy które, oprócz odrobiny szczęścia – decydują o osiągnięciu sukcesu”.
Krzysztof Drwal, Dziennikarz TVP S.A.