VII Gala Tarnowskiej Marki Talentu 2020

 

Osiągnąłeś niezwykły sukces.

Czerp z niego dużo satysfakcji za każdym razem, gdy o nim pomyślisz!

Przyznajemy Ci Złoty Medal Tarnowskiej Marki Talentu

i życzymy kolejnych sukcesów.

Organizator: Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca

Patronat:  ABC Czepczyński,  Fundacja Rodziny Czepczyńskich, Magia Disneya

Patronat Medialny: RDN Małopolska

Partner: Viki Gabor

Gratulacje od Viki Gabor

Gratulacje od bajkowych postaci Walta Disneya, przygotowane przez Magię Disneya.

Wirtualne Złote Medale Tarnowskiej Marki Talentu 2020 przyznano następującym uczniom oraz placówkom oświatowym, a także Firmom.

Zobacz listę laureatów – link.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Sukces i jego składniki”. Wykład wygłosi Prezes Fundacji Rodziny Czepczyńskich – Pan Damian Kupczyk.  Konferencja rozpocznie się 20 czerwca 2020 r. o godz. 18:00 na profilu CFF https://www.facebook.com/cff.edu Wykład przygotowany został z myślą o Laureatach Tarnowskiej Marki Talentu.

W obliczu zagrożenia epidemiologicznego, Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca  przyznało Wirtualne Złote Medale TMT 2020. W obecnej sytuacji nie możemy wręczyć osobiście Laureatom Złotego Medalu TMT 2020, dlatego na prośbę kilku rodziców została stworzona aukcja Allegro umożliwiająca zakup Złotego Medalu TMT 2020. Pragniemy zaznaczyć, że kupić medal mogą tylko te osoby, które chcą. Osoby, które nie są zainteresowane zakupem – aukcję winny zignorować.

Możliwość kupna medalu: https://allegro.pl/oferta/tmt-9404160086?item=9404160086 /jeśli link nie działa po kliknięciu, skopiuj i wklej w okno wyszukiwarki/

Złoty Medal TMT 2020 przygotowany jest TYLKO dla tegorocznych Laureatów TMT.

Hasło uprawniające do zakupu medalu zostało wysłane drogą e-mailową, na adres, z którego napłynęło zgłoszenie. Firma ETANIA.pl w oparciu o listę Laureatów TMT 2020 wykona  medale. Złoty Medal TMT 2020 został przygotowany zgodnie z projektem zastrzeżonym przez Podaruj Dzieciom Promyk Słońca.

Dziękujemy Dyrekcji Szkół, Nauczycielom, Rodzicom za współpracę.

Zachęcamy do polubienia profilu FB Viki Gabor oraz profilu FB Magia Disneya.

Informujemy, że z przyczyn technicznych, profil FB Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca w chwili obecnej jest nieaktywny. Wszystkie wiadomości dotyczące działań Stowarzyszenia PDPS będą zamieszczane na stronie www.pdps.pl