W ostatnim czasie obserwujemy co raz większą fascynację programami typu talent show.

Dlaczego talent jest dziś tak popularny?

Talent sprawia, że kiedy inni patrzą na Twoje zdolności, umiejętności, słyszysz od nich: „Dobra robota stary, zrobiłeś to ekstra”.

Z talentem jest jak ze świstakiem. Bywa i tak, że Twój talent ukryty w norce nie jest zauważony i czasami chcesz go wytargać za fraki by z nadejściem wiosny pokazać innym kto tu tak naprawdę rządzi.

Wiemy z doświadczenia, że Wasz talent nie pojawia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – potrzeba ogromnej pracy, wysiłku i determinacji by go wykorzystać i osiągnąć zamierzony sukces.

Naszą organizację nie stać na zorganizowanie programu jak „Idol”, „Mam talent”. Brak funduszy uniemożliwia nam tego typu przedsięwzięcia, ale wierzcie nam: staramy się Was pokazywać i jednoczyć w jednym miejscu by mówić o Waszym potencjale.

Jesteście naprawdę wielkimi szczęśliwcami bo podczas Gali Tarnowskiej Marki Talentu Wasz talent ujawnia się w całej okazałości. Wiecie wtedy doskonale, że opłacało się nie chodzić na imprezy z kumplami i olewać wszystkich, którzy mówili „daj sobie spokój!”.

W chwili obecnej pracujemy nad promocją Waszych talentów w projekcie „Modny talent”.

Już niebawem pokażemy Wam Wasze talenty w zupełnie innym wymiarze. Będziecie zaskoczeni.